Kurs "Podstawy OBEDIENCE – cz. 1"

To pierwsza część kursu PODSTAWY OBEDIENCE, kierowana do wszystkich, którzy chcą rozpocząć sportową, obediencową przygodę ze swoim futrzastym przyjacielem, nawiązać z nim głębszą więź, wspólnie stawiać czoła wyzwaniom.

Pierwszeństwo zapisów na kurs mają absolwenci naszych kursów i indywidualnej terapii behawioralnej (konsultacji). 

Na kursie skupiamy się na:
• Podstawowych, najważniejszych fundamentach obedience (w dużej mierze zaczerpniętych od wybitnej zawodniczki, mojej mentorki, trenerki Asi Hewelt), które będą dla nas stanowiły ważne narzędzia w przyszłości do budowania ćwiczeń
• Podstawowych sygnałach nagród, dzięki którym nasza komunikacja z psem staje się czytelna
• Podstawowej rozgrzewce/schładzaniu
• Budowaniu nagrody socjalnej
• Planowaniu treningów od podstaw
• Wprowadzaniu rozproszeń
• Budowaniu łańcuchów

Kurs prowadzimy w kameralnych grupach 4 psów. Twój pupil zatem musi umieć skupiać się w gronie innych czworonogów. Jeśli ma z tym problem, polecamy indywidualne zajęcia obedience.

Kurs PODSTAWY OBEDIENCE cz.1 składa się z 10 lekcji, w tym:
1 spotkanie bez psów
9 zajęć grupowych

Spotykamy się raz w tygodniu. Pierwsze spotkanie trwa około 2h, zajęcia w grupie -  około 1 h. Pierwsze spotkanie odbywa się w sali. W przypadku zajęć grupowych z psami pracujemy na dużym, ogrodzonym, oświetlonym placu szkoleniowym (ul. Nasienna w Łodzi).

Pamiętaj, że Obedience, czyli Posłuszeństwo Sportowe nie zastąpi wychowania psa, jak również nie jest substytutem terapii behawioralnej. Mądrze trenowane Obedience, z utrzymaniem balansu w życiu codziennym, może być natomiast uzupełnieniem procesu wychowawczego i pracy behawioralnej, aktywnością wzmacniającą więź, relację, motywację do współpracy. Niemniej jednak w przypadku szczeniaków do 16 tygodnia zawsze w pierwszej kolejności rekomendujemy wzięcie udziału w Psim Przedszkolu, na którym zaczynamy od postaw wychowawczych w życiu codziennym. Jeśli zaś Twój pies ma powyżej 4 miesiąca i potrzebujesz wsparcia w zakresie jego wychowania lub pomocy behawioralnej zapraszamy na Kurs Wychowawczy dla Psich Nastolatków (do 12 miesiąca) lub Kurs Wychowawczy dla Psów powyżej 1 roku.

Cena Kursu PODSTAWY OBEDIENCE – CZ.1 obejmuje wszystkie 10 spotkań i wynosi 1300 zł. Istnieje możliwość płatności w 2 ratach.

Poniżej znajdziesz dostępne terminy rozpoczynających się kursów w najbliższym czasie.

Wybierz odpowiedni dla Ciebie oraz Twojego psa termin i wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy. W kalendarzu pogrubioną czcionką zaznaczone są daty rozpoczęcia kursów. Klikając na datę, zobaczysz godzinę rozpoczęcia lub godziny rozpoczęcia, jeśli w danym dniu startuje więcej niż jedna edycja. Wybierz godzinę, klikając na nią, a następnie wypełnij i wyślij formularz. 

UWAGA! Kursy prowadzimy przez cały rok, cyklicznie. Ze względu na duże zainteresowanie kursami możesz nie widzieć w aktualnym miesiącu lub w najbliższym miesiącu/najbliższych miesiącach możliwości zapisania się na jakąkolwiek edycję. Oznacza to, że wszystkie miejsca są zarezerwowane. Nad kalendarzem wymienione są wszystkie terminy startujących kursów w najbliższych miesiącach, wraz z informacjami o dostępności miejsc. Wybierz kurs, na który są dostępne miejsca. 

Po zapisaniu się na kurs, otrzymasz wiadomość mailową potwierdzającą rejestrację, a na około 4 – 2 tygodnie przez rozpoczęciem Kursu wyślemy do Ciebie maila organizacyjnego ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami.

W każdej chwili możesz jednak do nas zadzwonić lub napisać, jeśli masz jakiekolwiek pytania 🙂

Obowiązuje kolejność zgłoszeń. W przypadku, gdy limit miejsc zostanie wyczerpany, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, dokonamy zapisu na listę rezerwową 🙂

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij

Polub nas, śledź, obserwuj 🙂

Skontaktuj się z nami

Brukowa 8, Łódź
+48 694 329 328; +48 605 335 228