Psie Przedszkole dla szczeniaków

Kiedy szczeniak trafia do Twojego domu, chcesz dla niego jak najlepiej, pragniesz, żeby stał się on częścią Twoje rodziny, wyobrażasz sobie wspólne, udane życie.

Rzeczywistość jednak często okazuje się inna, pojawiają się się problemy, szukasz szybkiej pomocy, ale w internecie znajdujesz mnóstwo wykluczających się wzajemnie porad, a Ty błądzisz we mgle.
A może jesteś dobrze przygotowany do roli opiekuna, czytałeś książki, ale czujesz, że to nie to samo, co wsparcie doświadczonego specjalisty?
Może nawet miałeś już psa w swoim życiu, ale minęło tyle lat, a Twój poprzedni pupil był zupełnie inny od tego „małego potwora”, który, jak podejrzewasz, ciągle robi Ci na złość.

Wychowanie szczeniaka nie jest łatwe, ale z nasza pomocą okaże się to dużo łatwiejsze 🙂

Pomożemy Ci w wychowaniu malucha na stabilnego, zrównoważonego, chętnego do współpracy psiaka, który potrafi zachować i odnaleźć się w otaczającym go świecie. Dobrze, że już teraz zdecydowałeś się działać, bo okres szczenięcy jest kluczowym etapem życia psa i ma ogromny wpływ na jego dalsze życia.

Podczas naszego Psiego Przedszkola będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, pracować praktycznie, a Ty nauczysz się:
• Prawidłowo socjalizować szczeniaka
• Zaspokajać potrzeby malucha
• Wprowadzać czytelne zasady wspólnego życia
• Komunikować ze szczeniakiem, używając jasnego dla niego języka
• Budować zaufanie i pewność siebie malucha
• Motywować psiaka do współpracy
• Stawiać psiakowi granicę i pomagać mu radzić sobie z frustracją
• Pielęgnować malucha i przyzwyczajać go do dotyku, zabiegów czy narzędzi
• Wykorzystywać nabyte umiejętności w domu i na spacerach, wśród innych ludzi i psów

Psie Przedszkole prowadzimy w kameralnych grupach (max. 4 - 5 szczeniąt), co pozwala nam skupić się na każdym maluchu, zajęcia są uporządkowane, nie ma chaosu, a my możemy maksymalnie wykorzystać czas, aby nauka była efektywna.

Dysponujemy ogrzewaną, oświetloną i przestronną salą szkoleniową, co zapewnia komfort, niezależność od warunków pogodowych, ale przede wszystkim gwarantuje maluchom bezpieczeństwo. Wszystkie szczeniaki i dorosłe psy, które uczestniczą w naszych kursach odbywających się m.in. na sali to zdrowe czworonogi, będące pod opieką lekarzy weterynarii. Troszcząc się o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich maluchów, Ciebie również poprosimy o dostarczenia zaświadczenie od weterynarza, który po przebadaniu psa stwierdzi, że jest on zdrowy, zabezpieczony odpowiednio na swój wiek i nie ma przeciwwskazań do wzięcia udziału w zajęciach. Wzór zaświadczenia otrzymasz w mailu organizacyjnym.

Psie Przedszkole składa się z 6 lekcji, w tym:
4 spotkanie w sali szkoleniowej
1 spotkanie w salonie groomerskim
1 spotkanie na zewnątrz (park, przestrzeń miejska itp.)

Zajęcia na sali trwają około 1,5 h - 2 h, pozostałe mniej więcej 1 h – 1,5 h. Spotykamy się raz w tygodniu, abyś miał czas wdrożyć rady i ćwiczenia z każdej lekcji w życie codzienne.

Na Psie Przedszkole zapraszamy szczeniaki w wieku od 8. tygodnia do 16. tygodnia życia (w momencie rozpoczęcia kursu). Jeśli Twój psiak ma więcej tygodni czy miesięcy polecamy Kurs Wychowawczy dla Psich Nastolatków.

Cena Psiego Przedszkola obejmuje wszystkie 6 spotkań i wynosi 1090 zł.

Poniżej znajdziesz dostępne terminy rozpoczynających się kursów w najbliższym czasie.

Wybierz odpowiedni dla Ciebie oraz Twojego malucha termin i wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy. W kalendarzu pogrubioną czcionką zaznaczone są daty rozpoczęcia kursów. Klikając na datę, zobaczysz godzinę rozpoczęcia lub godziny rozpoczęcia, jeśli w danym dniu startuje więcej niż jedna edycja. Wybierz godzinę, klikając na nią, a następnie wypełnij i wyślij formularz. 

UWAGA! Kursy prowadzimy przez cały rok, cyklicznie. Ze względu na duże zainteresowanie kursami możesz nie widzieć w aktualnym miesiącu lub w najbliższym miesiącu/najbliższych miesiącach możliwości zapisania się na jakąkolwiek edycję. Oznacza to, że wszystkie miejsca są zarezerwowane. Nad kalendarzem wymienione są wszystkie terminy startujących kursów w najbliższych miesiącach, wraz z informacjami o dostępności miejsc. Wybierz kurs, na który są dostępne miejsca. 

Po zapisaniu się na kurs, otrzymasz wiadomość mailową potwierdzającą rejestrację, a na około 4 – 2 tygodnie przez rozpoczęciem Kursu wyślemy do Ciebie maila organizacyjnego ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami.

W każdej chwili możesz jednak do nas zadzwonić lub napisać, jeśli masz jakiekolwiek pytania 🙂

Obowiązuje kolejność zgłoszeń. W przypadku, gdy limit miejsc zostanie wyczerpany, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, dokonamy zapisu na listę rezerwową 🙂

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij

Polub nas, śledź, obserwuj 🙂

Skontaktuj się z nami

Brukowa 8, Łódź
+48 694 329 328; +48 605 335 228