Kurs "Podstawy OBEDIENCE – cz. 2"

To druga część kursu PODSTAWY OBEDIENCE, kierowana do absolwentów cz.1, którzy chcą dalej rozwijać sportowe umiejętności swoich psiaków oraz swoje własne, jako przewodników.

Na kursie skupiamy się na:
Zaawansowanych fundamentach obedience (w dużej mierze zaczerpniętych od wybitnej zawodniczki, mojej mentorki, trenerki Asi Hewelt), które będą dla nas stanowiły ważne narzędzia w przyszłości do budowania ćwiczeń
Zaawansowanych sygnałach nagród, dzięki którym nasza komunikacja z psem staje się czytelna
Planowaniu treningów
Rozwijaniu nagrody socjalnej
Pracy w różnych rozproszeniach
Pracy w łańcuchach, poznaniu innych rodzajów łańcuchów i przebiegów
Pracy na ważnymi elementami zawodów (wejście na ring, przejścia itp.)

Kurs prowadzimy w kameralnych grupach 4 psów. Twój pupil zatem musi umieć skupiać się w gronie innych czworonogów. Jeśli ma z tym problem, polecamy indywidualne zajęcia obedience.

Kurs PODSTAWY OBEDIENCE cz.2 składa się z 10 lekcji, w tym:
1 spotkanie bez psów
9 zajęć grupowych

Spotykamy się raz w tygodniu. Pierwsze spotkanie trwa około 2h, zajęcia w grupie -  około 1 h. Pierwsze spotkanie odbywa się w sali. W przypadku zajęć grupowych z psami pracujemy na dużym, ogrodzonym, oświetlonym placu szkoleniowym (ul. Nasienna w Łodzi).

Pamiętaj, że Obedience, czyli Posłuszeństwo Sportowe nie zastąpi wychowania psa, jak również nie jest substytutem terapii behawioralnej. Mądrze trenowane Obedience, z utrzymaniem balansu w życiu codziennym, może być natomiast uzupełnieniem procesu wychowawczego i pracy behawioralnej, aktywnością wzmacniającą więź, relację, motywację do współpracy. Niemniej jednak w przypadku szczeniaków do 16 tygodnia zawsze w pierwszej kolejności rekomendujemy wzięcie udziału w Psim Przedszkolu, na którym zaczynamy od postaw wychowawczych w życiu codziennym. Jeśli zaś Twój pies ma powyżej 4 miesiąca i potrzebujesz wsparcia w zakresie jego wychowania lub pomocy behawioralnej zapraszamy na Kurs Wychowawczy dla Psich Nastolatków (do 12 miesiąca) lub Kurs Wychowawczy dla Psów powyżej 1 roku.

Cena Kursu PODSTAWY OBEDIENCE – CZ.2 obejmuje wszystkie 10 spotkań i wynosi 1300 zł. Istnieje możliwość płatności w 2 ratach.

Poniżej znajdziesz dostępne terminy rozpoczynających się kursów w najbliższym czasie.

Wybierz odpowiedni dla Ciebie oraz Twojego psa termin i wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy. W kalendarzu pogrubioną czcionką zaznaczone są daty rozpoczęcia kursów. Klikając na datę, zobaczysz godzinę rozpoczęcia lub godziny rozpoczęcia, jeśli w danym dniu startuje więcej niż jedna edycja. Wybierz godzinę, klikając na nią, a następnie wypełnij i wyślij formularz. 

UWAGA! Kursy prowadzimy przez cały rok, cyklicznie. Ze względu na duże zainteresowanie kursami możesz nie widzieć w aktualnym miesiącu lub w najbliższym miesiącu/najbliższych miesiącach możliwości zapisania się na jakąkolwiek edycję. Oznacza to, że wszystkie miejsca są zarezerwowane. Nad kalendarzem wymienione są wszystkie terminy startujących kursów w najbliższych miesiącach, wraz z informacjami o dostępności miejsc. Wybierz kurs, na który są dostępne miejsca. 

Po zapisaniu się na kurs, otrzymasz wiadomość mailową potwierdzającą rejestrację, a na około 4 – 2 tygodnie przez rozpoczęciem Kursu wyślemy do Ciebie maila organizacyjnego ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami.

W każdej chwili możesz jednak do nas zadzwonić lub napisać, jeśli masz jakiekolwiek pytania 🙂

Obowiązuje kolejność zgłoszeń. W przypadku, gdy limit miejsc zostanie wyczerpany, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, dokonamy zapisu na listę rezerwową 🙂

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij

Polub nas, śledź, obserwuj 🙂

Skontaktuj się z nami

Brukowa 8, Łódź
+48 694 329 328; +48 605 335 228