Kurs Wychowawczy dla Psich Nastolatków

Twój pies jest psim nastolatkiem, daje Ci w kość, wydaje Ci się, że zupełnie nie rozumie tego, co do niego mówisz?

W domu bywa absorbujący, wymusza zabawę, nawet wtedy kiedy jesteś zajęty?
Często nie radzi sobie z frustracją i własnymi emocjami?

Na spacerze ciągnie, często napina smycz, a może nawet zapiera się czy wyrywa się na niej, wydaje Ci się, że smycz stanowi dla niego granicę, której nie rozumie?
Na widok innych psów czy przechodniów potrafi stracić głowę - ekscytuje się, z każdym chciałby się przywitać i pobawić, czasem nawet przy tym szczeka lub piszczy?
Ignoruje Twoje nagrody, kiedy pojawią się „inne atrakcje”?

Uwielbia skakać na Ciebie, na odwiedzających Cię znajomych, członków rodziny, ale co gorsza, również na obcych np. podczas spaceru?
Albo odwrotnie - każdego napotkanego czworonoga czy człowieka zaczyna traktować jak wroga - potrafi obszczekiwać i atakować?
A może zauważyłeś, że boi się różnych nowych sytuacji, osób, psów, panikuje w takich momentach?

Wydaje Ci się mądrym psim nastolatkiem, który szybko uczy się sztuczek, ale one nie ułatwiają życia na co dzień z młodym buntownikiem?
A może na razie nie sprawia Ci dużych problemów, ale chcesz pod okiem specjalisty, we właściwy sposób budować relację ze swoim psem, nauczyć go chodzenia na luźnej smyczy, pokazać jak się zachowywać w psio – ludzkim świecie, tak, abyście coraz lepiej się rozumieli i dobrze Wam się razem żyło?

Nie wiesz jak porozumieć się swoim czworonogiem, jak mu wytłumaczyć, jak należy się zachowywać? Chcesz się lepiej dogadywać z własnym psem? A może masz już naprawdę dość...?

Jeśli choć raz odpowiedziałeś TAK, czytając powyższe pytania, Kurs Wychowawczy dla Psich Nastolatków jest właśnie dla Ciebie i Twojego pupila.

Na Kursie Wychowawczym dla Psich Nastolatków pracujemy nad:
• Budowaniem prawidłowej, stabilnej relacji z psem
• Czytelną komunikacją z psem w życiu codziennym
• Wspieraniem psiego nastolatka w trudnych momentach i pomaganiem mu w zrozumiały dla niego sposób w podejmowaniu właściwych decyzji
• Uczeniem psa panowania nad emocjami w różnych sytuacjach
• Nauką spokojnego mijania czworonogów, ludzi na luźnej smyczy czy przebywania w grupie psów i ludzi
• Pomaganiem psu w zrozumieniu zasad życiowych

Kurs Wychowawczy prowadzimy w kameralnych grupach 4 psów. Wszystko po to, żebyśmy mogli „mieć oko” na każdego czworonoga z osobna, ale jednocześnie, aby psy uczyły się właściwego zachowania w towarzystwie innych czworonogów i ludzi. Jednak pierwsze lekcje z psami odbywają się trybie indywidualnym, podczas których budujemy podstawy komunikacji z pupilami. Baza ta stanowi duże wsparcie w trakcie kolejnych zajęć grupowych.

Kurs Wychowawczy dla Psich Nastolatków składa się z 8 lekcji, w tym:
1 spotkanie bez psów
2 zajęcia indywidualne
5 zajęć grupowych

Spotykamy się raz w tygodniu. Pierwsze pięć lekcji odbywa się w sali, a następnie, jeśli pogoda na to zezwala, zaczynamy pracować na zewnątrz, w różnych miejscach i warunkach.

Na Kurs Wychowawczy dla Psich Nastolatków zapraszamy czworonogi powyżej 4. miesiąca życia do roku. Na ten czas przypada okres dojrzewania, w którym to często doświadczamy buntu nastoletniego. Jeśli Twój pupil ma powyżej 12 miesięcy, a sprawia podobne problemy lub chcesz zbudować z psem prawidłową relację, polecamy Kurs Wychowawczy dla Psów powyżej 1 roku.

Cena Kursu Wychowawczego dla Psich Nastolatków obejmuje wszystkie 8 spotkań i wynosi 1500 zł. Istnieje możliwość płatności w 2 ratach.

Poniżej znajdziesz dostępne terminy rozpoczynających się kursów w najbliższym czasie.

Wybierz odpowiedni dla Ciebie oraz Twojego psa termin i wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej. W kalendarzu pogrubioną czcionką zaznaczone są daty rozpoczęcia kursów. Klikając na datę, zobaczysz godzinę rozpoczęcia lub godziny rozpoczęcia, jeśli w danym dniu startuje więcej niż jedna edycja. Wybierz godzinę, klikając na nią, a następnie wypełnij i wyślij formularz. 

UWAGA! Kursy prowadzimy przez cały rok, cyklicznie. Ze względu na duże zainteresowanie kursami możesz nie widzieć w aktualnym miesiącu lub w najbliższym miesiącu/najbliższych miesiącach możliwości zapisania się na jakąkolwiek edycję. Oznacza to, że wszystkie miejsca są zarezerwowane. Nad kalendarzem wymienione są wszystkie terminy startujących kursów w najbliższych miesiącach, wraz z informacjami o dostępności miejsc. Wybierz kurs, na który są dostępne miejsca. 

Po zapisaniu się na kurs, otrzymasz wiadomość mailową potwierdzającą rejestrację, a na około 4 – 2 tygodnie przez rozpoczęciem Kursu wyślemy do Ciebie maila organizacyjnego ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami.

W każdej chwili możesz jednak do nas zadzwonić lub napisać, jeśli masz jakiekolwiek pytania 🙂

Obowiązuje kolejność zgłoszeń. W przypadku, gdy limit miejsc zostanie wyczerpany, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, dokonamy zapisu na listę rezerwową 🙂

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij

Polub nas, śledź, obserwuj 🙂

Skontaktuj się z nami

Brukowa 8, Łódź
+48 694 329 328; +48 605 335 228