Kurs Wychowawczy dla Psów powyżej 1 roku

Twój pies ma problemy z emocjami?
Jest często pobudzony, szybko się ekscytuje, nie potrafi wypoczywać?

Na spacerze ciągnie jak ciągnik i ma wtedy w nosie ma smakołyki, które mu oferujesz?
Potrafi zapierać się na smyczy, jeśli nie podoba mu się obrany przez Ciebie kierunek spaceru, bo przecież zawsze musicie chodzić tam, gdzie on chce?
Widok innych psów czy ludzi wywołuje w nim wysokie pobudzenie, piszczenie, szczekanie, a może agresję czy lęk?

Chodzi za Tobą w domu jak cień, domaga się Twojej uwagi?
Skacze na Ciebie, na gości, na mijających Was spacerowiczów?

A może jest wycofany, czuje się niepewnie w obecności różnych bodźców, chce uciec od nich jak najszybciej?
Albo odwrotnie - rzuca się na inne psy, na ludzi, zauważyłeś, że nie pozwala innym zbliżać się do Ciebie?

Zna dużo komend i szybko uczy się sztuczek, ale one nie pomagają w życiu codziennym?

Nie wiesz jak mu pomóc sobie i swojemu czworonogowi? Próbowałeś już różnych metod, ale nie skutkują? Jesteś zmęczony problemami, bywa, że czujesz się bezsilny?

Jeśli odpowiedziałeś TAK chociaż na jedno z powyższych pytań zdecydowanie zapraszamy na prowadzony przez nas Kurs Wychowawczy dla Psów powyżej 1 roku.

Na Kursie Wychowawczym dla Psów powyżej 1 roku skupiamy się na:
• Budowaniu prawidłowej relacji z psem
• Czytelnej komunikacji z psem w życiu codziennym
• Wspieraniu psa w trudnych momentach i podpowiadaniu mu w zrozumiały dla niego sposób, jaką właściwą decyzję należy podjąć
• Uczeniu psa radzenia sobie z emocjami, panowania nad nimi, w różnych sytuacjach
• Nauce chodzenia na luźnej smyczy, w tym spokojnego mijania czworonogów, ludzi czy przebywania w grupie psów i ludzi
• Pomaganiu psu w zrozumieniu zasad życiowych

Kurs Wychowawczy dla Psów powyżej 1 roku prowadzimy w kameralnych grupach 4 psów, żebyśmy mogli skupić się na każdym czworonogu z osobna, ale jednocześnie, aby psy miały możliwość mierzenia się z trudniejszymi dla nich sytuacjami. Zanim jednak spotkamy się na zajęciach grupowych, pierwsze lekcje odbywają się w trybie indywidualnym. Podczas nich budujemy podstawy komunikacji z psem, co pomaga następnie w pracy grupowej.

Kurs Wychowawczy składa się z 8 lekcji, w tym:
1 spotkanie bez psów
2 zajęcia indywidualne
5 zajęć grupowych

Spotykamy się raz w tygodniu. Z początku pracujemy na sali, ale od szóstych zajęć, o ile tylko pogoda to umożliwia, zajęcia odbywają się na zewnątrz, w różnych miejscach, w warunkach bliższych codziennemu życiu.

Na Kurs Wychowawczy zapraszamy czworonogi powyżej 1 roku życia, górna granica wieku nie obowiązuje - nigdy nie jest za późno na pracę z psem! Jeśli Twój pupil ma 12 miesięcy lub mniej, a sprawia wyżej wymienione problemy, polecamy Kurs Wychowawczy dla Psich Nastolatków.

Cena Kursu Wychowawczego dla Psów powyżej 1 roku obejmuje wszystkie 8 spotkań i wynosi 1500 zł. Istnieje możliwość płatności w 2 ratach.

Poniżej znajdziesz dostępne terminy rozpoczynających się kursów w najbliższym czasie.

Wybierz odpowiedni dla Ciebie oraz Twojego psa termin i wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej. W kalendarzu pogrubioną czcionką zaznaczone są daty rozpoczęcia kursów. Klikając na datę, zobaczysz godzinę rozpoczęcia lub godziny rozpoczęcia, jeśli w danym dniu startuje więcej niż jedna edycja. Wybierz godzinę, klikając na nią, a następnie wypełnij i wyślij formularz. 

UWAGA! Kursy prowadzimy przez cały rok, cyklicznie. Ze względu na duże zainteresowanie kursami możesz nie widzieć w aktualnym miesiącu lub w najbliższym miesiącu/najbliższych miesiącach możliwości zapisania się na jakąkolwiek edycję. Oznacza to, że wszystkie miejsca są zarezerwowane. Nad kalendarzem wymienione są wszystkie terminy startujących kursów w najbliższych miesiącach, wraz z informacjami o dostępności miejsc. Wybierz kurs, na który są dostępne miejsca. 

Po zapisaniu się na kurs, otrzymasz wiadomość mailową potwierdzającą rejestrację, a na około 4 – 2 tygodnie przez rozpoczęciem Kursu wyślemy do Ciebie maila organizacyjnego ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami.

W każdej chwili możesz jednak do nas zadzwonić lub napisać, jeśli masz jakiekolwiek pytania 🙂

Obowiązuje kolejność zgłoszeń. W przypadku, gdy limit miejsc zostanie wyczerpany, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, dokonamy zapisu na listę rezerwową 🙂

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij

Polub nas, śledź, obserwuj 🙂

Skontaktuj się z nami

Brukowa 8, Łódź
+48 694 329 328; +48 605 335 228