Kurs Posłuszeństwa Codziennego

Jeśli Twój psiak nie sprawia Ci większych problemów wychowawczych w życiu na co dzień, radzi sobie z emocjami w różnych sytuacjach, nie jest agresywny, potrafi chodzi na smyczy, ale chcesz rozwijać dalej Waszą wspólną relację, dobrze się bawić z czworonogiem i uczyć go nowych umiejętności, to warto wybrać się na Kurs Posłuszeństwa Codziennego.

Posłuszeństwo codzienne to znakomite dopełnienie procesu wychowawczego.

Na kursie pracujemy nad:
• Budowaniem motywacji do współpracy z przewodnikiem
• Zrównoważaniem różnego rodzaju nagród taki jak jedzenie, zabawa, kontakt socjalny
• Budowaniem podstaw komunikacji w szkoleniu (skupienie, target, sygnały itp.)
• Nauką różnych, przydatnych komend (siadanie, warowanie, zostawanie, przywołanie, chodzenie przy nodze na smyczy i bez smyczy i wiele innych)
• Planowaniem sesji szkoleniowych i dalszego szkolenia w prawidłowy sposób
• Rozwijaniu psich umiejętności i talentów
• Dobrą zabawą, bo szkolenie to zabawa!

Zatem jeśli CI SIĘ CHCE, ale nie NIE WIESZ JAK - zapraszamy. Pomożemy Ci sprawić, żeby Twojemu psu też SIĘ CHCIAŁO 🙂

Kurs Posłuszeństwa Codziennego prowadzimy w kameralnych grupach 4 psów, co pozwala nam na indywidualne podejście do każdego psiaka, a jednocześnie czworonogi uczą się pracy w rozproszeniach.

Kurs Posłuszeństwa Codziennego składa się z 10 lekcji, w tym:
1 spotkanie bez psów
9 zajęć grupowych

Spotykamy się raz w tygodniu. Zajęcia w grupie trwają około 1,5 h. Pracujemy na sali, a w sezonie wiosenno - letnim, o ile tylko jest to możliwe ze względu na warunki pogodowe, część lekcji odbywa się na zewnątrz, w terenie.

Na Kurs Posłuszeństwa Codziennego zapraszamy psy powyżej 4 miesiąca życia, górna granica wieku nie obowiązuje - na naukę i zabawę nigdy nie jest za późno! Jeśli jednak Twój psiak ma powyżej 4 miesiąca, ale sprawia problemy wychowawcze polecamy Kurs Wychowawczy dla Psich Nastolatków (psy do 12 miesiąca życia) i Kurs Wychowawczy dla Psów powyżej 1 roku.

Cena Kursu Posłuszeństwa Codziennego obejmuje wszystkie 10 spotkań i wynosi 850 zł. Istnieje możliwości płatności w 2 ratach.

Poniżej znajdziesz dostępne terminy rozpoczynających się kursów w najbliższym czasie.

Wybierz odpowiedni dla Ciebie oraz Twojego psa termin i wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy. W kalendarzu pogrubioną czcionką zaznaczone są daty rozpoczęcia kursów. Klikając na datę, zobaczysz godzinę rozpoczęcia lub godziny rozpoczęcia, jeśli w danym dniu startuje więcej niż jedna edycja. Wybierz godzinę, klikając na nią, a następnie wypełnij i wyślij formularz. 

UWAGA! Kursy prowadzimy przez cały rok i startują one minim raz w miesiącu lub częściej. Ze względu na duże zainteresowanie kursami możesz nie widzieć w aktualnym miesiącu lub w najbliższym miesiącu/najbliższych miesiącach możliwości zapisania się na jakąkolwiek edycję. Oznacza to, że wszystkie miejsca są zarezerwowane. Przewiń w kalendarzu miesiące i znajdź najbliższy kurs, na który są dostępne miejsca.

Po zapisaniu się na kurs, otrzymasz wiadomość mailową potwierdzającą rejestrację, a na około 4 – 2 tygodnie przez rozpoczęciem Kursu wyślemy do Ciebie maila organizacyjnego ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami.

W każdej chwili możesz jednak do nas zadzwonić lub napisać, jeśli masz jakiekolwiek pytania 🙂

Obowiązuje kolejność zgłoszeń. W przypadku, gdy limit miejsc zostanie wyczerpany, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, dokonamy zapisu na listę rezerwową 🙂

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij

Polub nas, śledź, obserwuj 🙂

Skontaktuj się z nami

HOTEL: Komfortowa 2, Łódź; SZKOLENIA: Brukowa 8, Łódź
+48 694 329 328; +48 605 335 228