Spacery integracyjne

Bardzo cenimy sobie, że nasza znajomość z Wami – absolwentami naszych kursów, uczestnikami konsultacji, Waszymi pupilami, gośćmi hotelikowymi nie kończy się wraz z formalnym zakończeniem szkolenia czy terapii lub odbiorem psiaka. Lubimy wiedzieć, co słychać u Waszych futer, lubimy być być z Wami w stałym kontakcie, wtedy jesteśmy spokojni, że wszystko u Was w porządku. Wszak każdy pies, każdy człowiek to nie tylko odhaczony przypadek, ale również ważna część naszego życia 🙂

W związku z tym serdecznie zapraszamy Was i Wasze czworonogi, przyjaźnie nastawione do innych psów na spacery integracyjne.

Spacery są bezpłatne i są wyłącznie dla naszych klientów – kursantów, absolwentów szkoleń, uczestników konsultacji, gości hotelikowych. Chcemy mieć i dać Wam możliwość miło spędzić czas w gronie znajomych psiarzy.

Ze względu na  bezpieczeństwo i komfort psów, spotykamy się w grupie max. 20 czworonogów.

Spacery głównie odbywają się na smyczy/lince, nie wszystkie psy się znają, dlatego nie pozwalamy psom skakać po sobie, szaleć bez kontroli. Pozwalamy na interakcje, ale pod kontrolą, w spokojnych emocjach. Jeśli dana grupa dobrze radzi sobie z zasadami psiego „savoir – vivre”, umie czytać komunikaty innych czworonogów, zna podstawy posłuszeństwa, psiaki mogą spacerować bez smyczy.

Spacerujemy głównie na Uroczysku Lublinek. Najczęstszym miejscem zbiórki jest parking przy zbiegu ulic - Zamiejskiej i Sołtyka.

Zatem spotykamy się, aby wspólnie spędzić czas na aktywności fizycznej i pogaduchach o psich tematach i nie tylko 😉 Spacery integracyjne umożliwiają również psom przebywanie w stadzie, z zachowaniem zasad psiego savoir – vivre.

Spacery organizujemy w weekendy (głównie w sobotę) mniej więcej raz na kwartał lub częściej, jeśli mamy takie możliwości czasowe.

Ze względu na ograniczoną liczbę psów, na każdy spacer należy zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy. Po zapisaniu się na spacer, otrzymasz wiadomość mailową potwierdzającą rejestrację. Szczegóły dotyczące danego spaceru przesyłamy mailem przed spotkaniem.

Obowiązuje kolejność zgłoszeń. W przypadku, gdy limit miejsc zostanie wyczerpany, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, dokonamy zapisu na listę rezerwową 🙂

UWAGA! Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona. Zatem jeśli zapisałeś się na spacer, ale z jakiegokolwiek powodu wiesz, że nie uda Ci się na niego dotrzeć, poinformuj nas, może ktoś inny chętnie do nas dołączy.

Zgłaszając się na spacer, akceptujesz REGULAMIN SPACERU:

1. W spacerze mogą brać udział psy zdrowe, zaszczepione, zabezpieczone przed pasożytami zewnętrznymi i wewnętrznymi, suki niebędące w cieczce, przyjaźnie nastawione do innych czworonogów i ludzi.

2. W spacerze mogą brać udział wszyscy nasi klienci szkoleniowi (absolwenci, uczestnicy kursów i konsultacji indywidualnych) oraz hotelowi (psiaki powierzane pod naszą opiekę w ramach hoteliku), jeśli spełniają warunek zawarty w punkcie 1.

3. Podczas spaceru psy przebywają na smyczy lub lince, mogą zostać odpięte tylko za zgodą trenerów.

4. Nie karmimy, nie głaszczemy obcych psów, chyba, że zapytamy o to właściciela i wyrazi na to zgodę.

5. Pilnujemy swoich psów i dbamy o to by zachowywały się kulturalnie, zapewniając komfort innym psom i ludziom – każdy właściciel jest odpowiedzialny za swojego czworonoga.

6. Biorąc udział w spacerze, wyrażamy zgodę na umieszczanie zdjęć i filmów z naszym wizerunkiem i wizerunkiem swojego psa na stronie i fanpage’u PSY i MY.

Spacery integracyjne

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij

Polub nas, śledź, obserwuj 🙂

Skontaktuj się z nami

HOTEL: Komfortowa 2, Łódź; SZKOLENIA: Brukowa 8, Łódź
+48 694 329 328; +48 605 335 228