Witajcie w naszym hotelu dla psów

Zapraszamy uczestników prowadzonych przez nas kursów i konsultacji – czworonogi z Łodzi i okolic miasta Łódź do naszego hotelu PSY i MY. To jedyny domowy hotel w Łodzi oraz pobliżu, w którym psiak poczuje się jak u siebie! Prowadzony przez profesjonalistów – wykwalifikowanych i praktykujących trenerów i behawiorystów, stanowi najlepsze i najbezpieczniejsze miejsce dla ukochanych pupili. Zostawiając psa pod naszą opieką, możecie spokojnie wypoczywać na wakacjach, wyjechać w podróż służbową czy zajmować się swoimi sprawami, nie martwiąc się o ulubieńca. Zapewniamy, że w tym czasie nasi podopieczni będą ciekawie spędzać czas, świetnie się bawić, socjalizować się z innymi psami i jednocześnie uczyć się zasad harmonijnego współżycia z ludźmi i czworonogami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego hoteliku 🙂

Spacery

Psiaki codziennie wychodzą na minimum 3 spacery, ale istnieje możliwość częstszego wychodzenia ze względu na stan zdrowia, prosimy zaznaczyć to w formularzu zgłoszeniowym. Aktywność na spacerach dostosowujemy do potrzeb naszych podopiecznych. W trakcie spacerów psy mają możliwość biegania, zabawy, węszenia i innych czynności, które sprawiają im frajdę i są niezbędne do zaspokojenia potrzeb czworonogów. Na spacerach inicjujemy zabawy węchowe i umysłowe, które nasi goście uwielbiają.

Wypoczynek

Po aktywnych spacerach nasi podopieczni słodko przesypiają resztę dnia i noc. Zapewniamy psom wypoczynek w wygodnych plastikowych posłaniach z poduchami lub w kennelach, jeśli czują się w nich bezpieczniej. Goście mieszkają wraz nami, traktowane są na równi z naszymi psami, panuje u nas rodzinna atmosfera. Mamy świadomość, że w obecnych czasach większość czworonogów to typowe psy domowe. Zatem pozostawienie psa w "tradycyjnym hotelu", bez kontaktu z człowiekiem na co dzień, może być dla niego trudnym przeżyciem. U nas poczują się Państwo jakby pozostawiali swojego pupila pod opieką przyjaciół czy rodziny.

Zabawa

Każdego dnia, nie tylko na spacerach, ale również w domu, organizujemy psom różne zabawy. Dobieramy je do temperamentu czworonoga i tego co lubi. Przeciąganie różnorodnymi szarpakami, aportowanie, szukanie smakołyków lub przedmiotów, zabawy umysłowo - węchowe np. z Kongiem Wobblerem czy matą węchową - dla każdego coś się znajdzie 🙂

Posiłki

Psiaki dostają swoją karmę, którą należy nam dostarczyć w odpowiedniej ilości. Nagła zmiana diety mogłaby bardzo niekorzystnie wpłynąć na samopoczucie i stan zdrowia czworonoga. Na życzenie, po wcześniejszym zgłoszeniu w formularzu, możemy dokonać zakupu konkretnej karmy na koszt właściciela. O ile nie ma przeciwwskazań, psy karmimy aktywnie - w Kongu, w macie węchowej, podczas innych zabaw umysłowo - węchowych lub podczas treningu posłuszeństwa (jeżeli został wykupiony). Taka forma jedzenia sprawia psom dużo większą frajdę i zaspokaja ich potrzeby.

Profesjonalna opieka

Jako specjaliści znający potrzeby psów zapewniamy Państwa pupilom profesjonalną opiekę. Radzimy sobie z łatwością z podstawowymi zabiegami pielęgnacyjnymi czy domowymi zabiegami weterynaryjnymi. Szczególną uwagę poświęcamy szczeniakom, psom schorowanym i w podeszłym wieku.

UWAGA!

W hotelu mogą przebywać tylko psy zdrowe, zaszczepione, odrobaczone i zabezpieczone przed pasożytami zewnętrznymi. Nie przyjmujemy suczek w trakcie cieczki. Psiaki nie mogą wykazywać zachowań agresywnych w stosunku do ludzi i innych psów i muszą zachowywać czystość w domu (za wyjątkiem szczeniaków do 6 miesięcy). Nie przyjmujemy psów przejawiających problemy separacyjne (m.in. wokalizowanie, niszczenie, drapanie), kiedy opiekunowie nie przebywają w tym samym pokoju.

Polub nas, śledź, obserwuj 🙂

Skontaktuj się z nami

HOTEL: Komfortowa 2, Łódź; SZKOLENIA: Brukowa 8, Łódź
+48 694 329 328; +48 605 335 228