Trochę biurokracji... 😉

Dokonując rezerwacji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Informacje przekazane nam w formularzu mają nam pomóc w lepszym przygotowaniu się do pobytu psa. Po potwierdzeniu przez nas dostępności terminu wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 20 % całkowitej opłaty za pobyt, ale nie mniej niż 50 zł.

W przypadku odwołania rezerwacji do 14 dni przed umówionym terminem, zaliczka zwracana jest w całości. Rezygnując do 7 dni przed zarezerwowaną datą, następuje zwrot połowy wpłaconej zaliczki. Poniżej tygodnia do ustalonego pobytu, kwota zaliczki nie podlega zwrotowi.

Jeśli jest to pierwszy pobyt, a Państwo nie uczestniczyli dotychczas z psem w naszych szkoleniach, istnieje możliwość wcześniejszej wizyty w hotelu lub wspólnego spaceru po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Przyszły gość może wtedy zapoznać się z naszymi psami, a Państwo mają możliwość spotkać się z nami.

Najpóźniej w dniu rozpoczęcia pobytu należy dokonać ostatecznej płatności. W przypadku dodatkowych usług, nieopłaconych przed przyjazdem, a zrealizowanych w czasie pobytu, zapłata za nie powinna być uiszczona najpóźniej w dniu odebrania pupila z hotelu.

Ze względu na harmonogram hotelowy (karmienie, spacery, zabawy, odpoczynek, szkolenia indywidualne) prosimy Państwa o punktualność, przywożąc i odbierając psiaka. W przypadku niespodziewanej zmiany godziny przyjazdu lub odbioru pupila należy skontaktować się z nami i wspólnie ustalić nową godzinę. W innym wypadku, opóźnienie powyżej 30 minut od umówionej godziny bez wcześniejszego kontaktu może skutkować dodatkowymi opłatami. Dziękujemy za wyrozumiałość 🙂

Polub nas, śledź, obserwuj 🙂

Skontaktuj się z nami

HOTEL: Komfortowa 2, Łódź; SZKOLENIA: Brukowa 8, Łódź
+48 694 329 328; +48 605 335 228