Rozpoczęliśmy od nauki rezygnacji
Potem zrobiliśmy wstęp do nauki podążania przy nodze ![]()
A na koniec był czas na naukę kulturalnego witania się maluchów i odwoływania ich od psich kolegów ![]()
No i nie zabrakło Dobrej Zabawy ![]()
To były bardzo dobre zajęcia, wielkie gratulacje dla Przewodników ![]()

